Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan

 
 
 
 

   Ver 8.0                                                             

 

 Bahagian Penguatkuasa 

 

Skim Pemantauan Harga - Barang Keperluan Runcit

Skim Kawalan Harga - Barang Keperluan Musim Perayaan

 Skim Khas Pemantauan - Barang Makanan Sedia Masak

   

Akses Aplikasi 

 

 Tahun Ini  

 9007 

 Bulan Ini  

 1022 

 Hari Ini  

 50 

  Aktif Hari Ini  

 1 


   ::  Login  ::
 
 
 

 

     ID Pengguna 

    

Kata Laluan 

 

   

 
 
   
     
 

   

   

   

 

   ::  Buletin Pengguna  ::
 
 
 

 
 
   

   ::  Status Profail Pengguna  ::    
 
 
 

 Cawangan 

 ID Pengguna

 Nama / Jawatan

 Tarikh Mohon / Status

  Pontian 

 MHBNPTN 

 MHBN Pontian 
 Pembantu Penguatkuasa 

 15/03/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Labuan 

 mohamadlbu 

 Mohamad Bin Drahman 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa Kanan 

 25/05/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Alor Star 

 firdaus 

 Mohamad Firdaus bin Mohamed Ismail 
 Pembantu Penguatkuasa 

 14/02/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kuching 

 MARZLAN 

 MOHAMAD MARZLAN BIN MOHAMAD 
 Pembantu Penguatkuasa 

 29/07/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Sarikei 

 marzlan 

 mohamad marzlan bin mohamad 
 Pembantu Penguatkuasa 

 18/08/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Bintulu 

 nikfauzi 

 mohamad nik fauzi bin suhaili 
 Pembantu Penguatkuasa 

 17/06/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Petaling Jaya 

 radhee 

 Mohamed Radhee Bin Mohamed Rizal 
 Pembantu Penguatkuasa 

 06/06/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Petaling Jaya 

 radhee 

 Mohamed Radhee Bin Mohamed Rizal 
 Pembantu Penguatkuasa 

 11/02/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kemaman 

 izzuddin 

 Mohammad Izzuddin bin Abdul Malek 
 Pembantu Penguatkuasa 

 20/01/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Melaka 

 aidil 

 MOHD AIDIL B. AGIL 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 02/01/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Melaka 

 mohdazzmi 

 MOHD AZZMI BIN DOLLAH 
 Pembantu Penguatkuasa 

 04/01/2012 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kulim 

 badrul 

 Mohd Badrul Hisham B Abdul Razak 
 Pembantu Penguatkuasa 

 05/02/2013 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  K. Selangor 

 dhuhal 

 mohd dhuhal islam bin nasoha 
 Pembantu Penguatkuasa 

 14/04/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  P. Pinang 

 Fazly 

 Mohd Fazly Bin Edros 
 Pegawai Penguatkuasa 

 02/02/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Muar 

 FIRDAUS 

 MOHD FIRDAUS BIN AHMAD 
 Pembantu Penguatkuasa 

 17/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Keningau 

 firdzaus 

 mohd firdzaus bin arsit 
 Pembantu Penguatkuasa 

 12/08/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kulim 

 mohdfitri 

 mohd fitri 
 Pembantu Penguatkuasa 

 17/10/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Tawau 

 fizal 

 MOHD FIZAL BIN SHEKAR 
 Pembantu Penguatkuasa 

 28/05/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Tawau 

 fizal 

 MOHD FIZAL BIN SHEKAR 
 Pembantu Penguatkuasa 

 02/07/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Beaufort 

 hairi 

 MOHD HAIRI BIN ABU BAKAR 
 Pembantu Penguatkuasa 

 26/07/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kulim 

 hilmey 

 mohd hilmey bin jamaludin. 
 Pembantu Penguatkuasa Kanan 

 05/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Alor Star 

 hilmi 

 Mohd Hilmi Bin Abu Hassan 
 Pembantu Penguatkuasa Kanan 

 31/01/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Sg Petani 

 hilmi 

 Mohd Hilmi Bin Mohd Ramli 
 Pembantu Penguatkuasa 

 12/05/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Langkawi 

 IZ_WAN 

 MOHD IZWAN BIN MOHD ISMAIL 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 17/06/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kulim 

 IZZUDDIN 

 MOHD IZZUDDIN B. WAHAB 
 Pembantu Penguatkuasa 

 11/07/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Besut 

 maswadi 

 Mohd Maswadi bin Muhammad 
 Pembantu Penguatkuasa 

 13/08/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Alor Star 

 MHBNYan 

 Mohd Nasir bin Shafie 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 03/07/2012 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Raub 

 nazri 

 MOHD NAZRI BIN ISMAIL 
 Pembantu Penguatkuasa 

 28/05/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Mersing 

 noorhafidz 

 MOHD NOORHAFIDZ BIN ABU BAKAR 
 Pembantu Penguatkuasa 

 25/01/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kulim 

 masriq 

 MOHD NOR MASRIQ BIN MOHAMAD 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 05/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Seremban 

 azman 

 MOHD NUR AZMAN B BACHOK 
 Pembantu Penguatkuasa 

 08/06/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Jerantut 

 rashad 

 mohd rashad bin hj muhammad zain 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 04/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kuala Lumpur 

 mohdrazali 

 Mohd Razali bin Ali 
 Pembantu Penguatkuasa 

 09/08/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Langkawi 

 razali 

 mohd razali bin che hamid 
 Pembantu Penguatkuasa Kanan 

 09/10/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Langkawi 

 zali 

 mohd razali che hamid 
 Pembantu Penguatkuasa Kanan 

 30/03/2010 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Jerantut 

 rudzuan 

 mohd rudzuan bin omar 
 Pembantu Penguatkuasa 

 24/04/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Segamat 

 sabarudin 

 Mohd Sabarudin bin Mat Jidin 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 07/10/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kota Kinabalu 

 SABRI 

 MOHD SABRI BIN MAPILEH 
 Pembantu Penguatkuasa 

 04/09/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Alor Gajah 

 zaharin 

 Mohd Zaharin Bin Omar 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 29/10/2009 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kuala Lumpur 

 mzaiful 

 MOHD ZAIFUL BIN HASSAN 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 15/09/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Wp Putrajaya 

 zawawi 

 MOHD ZAWAWI MAHMOOD 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa Kanan 

 07/09/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Alor Star 

 FIRDAUS 

 MUHAMAD FIRDAUS BIN MOHAMED ISMAIL 
 Pembantu Penguatkuasa 

 04/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Muar 

 HASSANAL 

 MUHAMAD HASSANAL BIN MIZAL AZMAN 
 Penolong Pegawai Penguatkuasa 

 17/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Langkawi 

 faizi 

 MUHAMAD KHAIRULFAIZI BIN YAHAYA 
 Pembantu Penguatkuasa 

 24/06/2012 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Miri 

 MUHDAFZAN 

 MUHAMMAD AFZAN BIN MOHD TAIB 
 Pembantu Penguatkuasa 

 21/01/2008 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  S. Prai Selatan 

 ashwad 

 muhammad fairuz ashwad b. ramli 
 Pembantu Penguatkuasa 

 07/01/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Tapah 

 ude 

 Muhammad Huzaifah Ahmad Shukri 
 Pembantu Penguatkuasa 

 22/12/2011 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Shah Alam 

 rais 

 muhammad Rais Bin Ismail @ Naiding 
 Pembantu Penguatkuasa 

 13/07/2006 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kuala Kangsar 

 nasiroh 

 nasiroh binti daud 
 Pembantu Penguatkuasa 

 20/07/2007 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA 

  Kuala Kangsar 

 NASIROH 

 NASIROH BINTI DAUD 
 Pembantu Penguatkuasa 

 06/02/2013 
 TAMAT TEMPOH KUATKUASA